RODINNÝ PENZION


Jsou pro Vás připraveny 4 dvojlůžkové pokoje a 2 dvoupokojové byty pro celou rodinu Pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou. V rodinných bytech je k dispozici plně vybavená kuchyň.


C e n í k  /  P r i c e   l i s t


o t e v í r a c í   d o b a

REZERVACE

N O N S T O P telefon: +420 312 310 865
    fax: +420 318 820 432
    mobil: +420 728 228 942
    gsm brána: +420 724 146 607
    email: penzion.bowling@volny.cz

Rodinný penzion, Církvičská 386, Sedlčany


DOVOLENÁ u nás … příjemný odpočinek

Pracovní pobyt v městečku … klidné přespání s domácí péčí

Sedlčany jsou malebným městečkem v centru středního Povltaví a jako stvořené pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Okolní krajina nabízí okouzlující zážitky v létě, ale i v zimě.

Od nás máte blízko do přírody, k vodě, za kulturními památkami. Okolí uspokojí jak pěší turisty, tak i příznivce cykloturistiky. V okolí Sedlčan je řada cykloturistických tras. Jestli Vás bude např. lákat malebná krajina kolem řeky Vltavy, pak doporučujeme zhruba 12km naučnou stezku Drbákov- Albertovy Bílé skály nebo naučnou stezku Vymyšlená pěšina, velmi pěkná je také trasa na Petrovice a mnoho dalších zajímavých turistických tras.

Okolí města nabízí také řadu historických památek – např. zámek Červený Hrádek, nebo zámek Vrchotovy Janovice s rozlehlou zahradou. Nelze nenavštívit zámek Konopiště, nebo Orlík.

Doporučujeme ale také skanzen staveb středního Povltaví ve Vysokém Chlumci, největší keltské opidium v Evropě v nedalekých Hrazanech, nebo Městské muzeum v Sedlčanech apod. Na kraj můžete pohlédnout také z řady rozhleden – v Osečanech na Drahoušku, v Petrovičích na Kuníčku. Koupání je v dosahu pro pěší na Sedlčanské přehradní hrázi, nebo v řece Vltavě ve známých lokalitách – Cholín, Oboz, Častoboř, Slapy, Zrůbek.

Případně je možné využít bazén, který se součástí penzionu.

Rádi Vám pomůžeme s organizací Vašich výletů do okolí. U nás si prostě v příjemném a klidném prostředí odpočinete a načerpáte nové síly.